Mija dekada, od czasu gdy na polskim rynku fonograficznym pojawiła się Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec Mija dekada, od czasu gdy na polskim rynku fonograficznym pojawiła się Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec

Mija dekada, od czasu gdy na polskim rynku fonograficznym pojawiła się Agencja Artystyczno-Wydawnicza MaxFloRec. Który z dotychczas wydanych pod jej szyldem utworów był najlepszy? Zagłosuj i miej wpływ na wygląd muzycznej składanki z okazji 10. urodzin Ma

"Na szczycie" GrubSona, "1 moment" K2 z Buką i kilkadziesiąt innych utworów do 16 listopada walczy o miano najlepszych bangerów minionej dekady. Tytuły z największą liczbą głosów jeszcze w tym roku ukażą się na kompilacji z okazji 10-lecia MaxFlo.

Od wczoraj fani hip-hopu (i nie tylko!) typują najlepsze utwory wydane przez MaxFloRec w ciągu ostatnich 10 lat. Głosowanie odbywa się za pomocą sondy na stronie wydarzenia "10 lat MaxFlo. Zagłosuj i wybierz najlepsze bangery dekady!" (kliknij, aby przejść).

Nie po raz pierwszy szykujemy dla Was muzyczną składankę, ale po raz pierwszy powstaje ona w taki sposób. To Wy tworzycie tracklistę. Mało tego: nie podajemy Wam propozycji na tacy. Sami sugerujecie, co powinno znaleźć się na krążku! Macie realny wpływ na wygląd tej płyty. Płyty, która ukaże się w limitowanym nakładzie z okazji 10-lecia naszej działalności – czytamy na MaxFlo.pl.

Aktualnie jednym z pierwszych dziesięciu utworów na liście jest "SI". Przypomnijmy, że to singiel sprzed 3 lat, który trafił na pierwszy polski 7-calowy picture disc wydany z okazji... 7. urodzin MaxFlo. Producentem utworu jest Di.n.o, autorem skreczy DJ BRK, a wokalnie udzielili się w nim: Skorup, BU, Bob One, Rahim, Majkel i GrubSon.– Nie ograniczamy naszych odbiorców w żaden sposób. Mogą postawić zarówno na numery topowych artystów, jak i na debiutantów. Wśród pierwszych odpowiedzi w sondzie znalazły się single znane z rozgłośni radiowych i te, które się w radiu nie pojawiły. Są numery, które wypuściliśmy dobrych kilka lat temu, są też te najnowsze. Podobnie jest z artystami: obok tych działających już trochę na scenie pojawili się rekruci MaxFloLabu – komentuje Joanna „Este” Michalik z działu PR MaxFloRec. Głosowanie trwa do 16 listopada (niedziela) włącznie. Kompilacja muzycznych wyborów fanów ujrzy światło dzienne w grudniu br.

***
MaxFloRec – polskie, niezależne przedsiębiorstwo fonograficzne (agencja artystyczno-wydawnicza, wydawnictwo muzyczne) założone w 2004 r. w Mikołowie. Jego kanwę stanowiło istniejące od roku 1998 MaxFloStudio. Agencja promuje ambitną muzykę, którą w większości można określić jako hip-hop, ragga, dancehall, funk, soul i elektronikę. Na czele firmy stoi Sebastian „Rahim” Salbert. MaxFloRec promuje przede wszystkim artystów „odciętych od stołecznej pępowiny”, zapewniając im profesjonalne warunki nagrywania i wydawania płyt oraz szeroko pojętej promocji. Do wykonawców działających pod szyldem MaxFlo należą m.in.: Pokahontaz, Rahim, GrubSon, Buka, BU, Skorup, Bob One, K2 czy Jarecki & BRK. Przy wydawnictwie działają m.in. następujący producenci: Di.n.o, DonDe, Greg/Miliony Decybeli, Snobe Beatz, Ryan Sound i Zetena. Grono DJ-ów zasilają: Bambus, BRK, Cloud, Celownik, Hopbeat, HWR, Mahu. Z agencją współpracują również beatboxerzy: Minix oraz Linku. Na oficjalnym kanale firmy w serwisie YouTube, MaxFloRecTV, możliwy jest bezpłatny odsłuch większości wydanych przez nią tytułów. Znaleźć można tam również albumy tzw. rekrutów hip-hopu inicjatywy MaxFloLab. Kanał zawiera też oficjalne teledyski, wideo typu „making-of”, wywiady z artystami czy trailery. Hasło przewodnie przedsiębiorstwa to: MaxFloRec. Tworzymy. Przy wydawnictwie muzycznym działa MaxFloSklep – sklep on-line umożliwiający zakup muzyki w postaci płyt kompaktowych, płyt winylowych, koncertowych DVD czy plików MP3. Dostępne są tam również ubrania dedykowane zarówno fanom artystów spod szyldu MaxFlo, jak i amatorom mody streetwearowej. W ofercie znajdują się poza tym muzyczne gadżety i akcesoria.

Źródło: Wikipedia.pl


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!