Flaszki to projekt, którego celem jest spotkanie z wyjątkowymi osobami. To doskonała okazja do poznania ludzi z pasją oraz zaproszenie do dyskusji nad ważnymi tematami. Po raz pierwszy projekt zagości w warszawskiej SGGW.

Już 10 maja 2012 roku odbędzie się pierwsze spotkanie z osobami, które mają coś do powiedzenia na tematy ważne dla nich, będące punktem zainteresowania opinii publicznej. Flaszki to wydarzenia służące rozwojowi umiejętności oratorskich oraz nawiązywaniu kontaktów z osobami z pasjami. Ich założeniem jest prezentacja najważniejszych obszarów poruszanego przez prelegentów tematów, w ciągu 5 minut. Natomiast po części z wystąpieniami następują burzliwe rozmowy nawiązujące do interesujących słuchaczy kwestii.

Po raz pierwszy organizowany w całej Polsce projekt zagości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Głównym organizatorem projektu jest Koło Naukowe Ekonomistów działające przy Wydziale Nauk Ekonomicznych.

"Spodziewamy się ogromnego zainteresowania, chcemy w końcu pokazać studentom, że konferencja nie musi być nudna. Jesteśmy pewni, że ich zaskoczymy w jak najbardziej pozytywnym sensie" - mówi w rozmowie z Wiadomościami24.pl Paulina Borkowska, członek zarządu ds. promocji Koła Naukowego Ekonomistów.

Celem działań grupy studentów jest aktywizowanie społeczności akademickiej oraz mieszkańców zarówno Ursynowa jak i całej Warszawy do częstych kontaktów i współpracy na rzecz wspólnego rozwoju. Zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu skierowane jest więc do wszystkich, dla których inspiracją są ludzie z pasją, zaangażowani emocjonalnie w różne obszary życia społecznego.

- Chcemy osiągnąć jak największe zainteresowanie, głównie wśród studentów. Jednak nie wykluczamy ludzi z zewnątrz, którzy się o tym dowiedzą i przyjdą. Jak najbardziej chciałbym wszystkich zaprosić, którzy poszukują inspiracji - mówi Jan Bernat. Mamy nadzieje przyciągnąć ludzi, którzy są zagubieni bądź znudzeni studenckim życiem - dodaje jeden z członków koła.
Pierwsze zgłoszenia napłynęły już na początku organizowania spotkania. Będzie można posłuchać wystąpień m.in na temat symulacji militarnych czy początkach podcastingu i radia internetowego w Polsce.

Projekt Flaszki SGGW wystartuje 10 maja o godz. 18 w sali D-22 Wydziału Nauk Ekonomicznych. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!