To co prawda nie jest Mnemosyne, ale też wygląda oryginalnie To co prawda nie jest Mnemosyne, ale też wygląda oryginalnie

To co prawda nie jest Mnemosyne, ale też wygląda oryginalnie.

Mediolańskie studio Toshi Satoji Design przygotowało pendrive w formie puzzli o nazwie Mnemosyne - czyli greckiej Tytanidy, bogini pamięci i matki dziewięciu muz. To najdroższy pendrive świata.

Już za 31 500 zł możesz być posiadaczem najdroższego pendrive świata. Mediolańska firma zaoferowała pendrive o pojemności 16 Gigabajtów, złożony jest on z pięciu srebrnych kawałków i jednego czarnego, który w rzeczywistości jest układem pamięci masowej.

Kostka "puzzli" mierzy 72 milimetry z każdej strony. Można by się upierać, że jest to coś więcej niż pendrive - niemal dzieło sztuki. Biorąc pod uwagę cenę wynoszącą prawie 10,5 tysiąca dolarów, wolałbym kupić nowy samochód.

Źródło: komputerswiat.pl

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!