(© //policja.pl)

Poszukiwania 17-letniej Pauliny Bajowskiej rozpoczęła dolnośląska policja po tym, jak rodzice nastolatki zgłosili jej zaginięcie. Dziewczyna nie wróciła do domu z zabawy sylwestrowej, ale już się odnalazła.

Sprawą zajął się również komendant wojewódzki policji we Wrocławiu, który zlecił powołanie specjalnego zespołu odpowiedzialnego za przeprowadzenie poszukiwań. Paulina Bajowska ostatni raz widziana była w Nowy Rok rano, około godz. 10.30 obok swojego domu w Złotoryi. Od tamtej pory nie ma było z nią żadnego kontaktu.

Dziś zaginiona zgłosiła się do kogoś z rodziny i poprosiła, aby powiadomiono rodziców, że nic jej się nie stało.

Przesłuchani zostali najbliżsi znajomi dziewczyny, jej rodzina oraz osoby, z którymi bawiła się w sylwestra. Sprawdzono również zapis z kamer monitoringu obok miejsc, w których widziana była zaginiona. Policja nie wykluczała, że dziewczyna sama zaplanowała ucieczkę.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!