Droga do Euro 2012 Droga do Euro 2012

Droga do Euro 2012

Fotografujesz? Nagrywasz? Już w sobotę, 18 kwietnia, nie może Ciebie zabraknąć. Wiadomości24.pl wspólnie z redakcją „Polski“ oraz serwisami www.polskatimes.pl i www.naszemiasto.pl organizują akcję pt. „Droga do Euro 2012“. Chcemy dokumentować to, co zrobiliśmy jako kraj przez dwa lata i co zostało do zrobienia organizatorom mistrzostw. Wiadomości24.pl czekają na Twoje zdjęcia i nagrania - najciekawsze nagrodzimy!

Dwa lata temu w walijskim Cardiff okazało się, że Polska i Ukraina w 2012 roku przeprowadzą jedną z największych imprez na świecie – mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Minęły dwa lata i wszyscy zadajemy sobie pytanie: Czy zdążymy? Wraz z redakcjami regionalnymi, skupionymi pod marką „Polska“, serwisami internetowymi www.polskatimes.pl i www.naszemiasto.pl postanowiliśmy dokumentować postęp prac.

Od wtorku (14 kwietnia) do soboty (18 kwietnia) w serwisach internetowych oraz na łamach gazet będziemy publikować wywiady i materiały przedstawiające stan przygotowań do imprezy. Ale ponieważ sukces takiej imprezy zależy nie tylko od spółki pl.2012, odpowiedzialnej za przygotowanie Euro 2012, dlatego zwracamy się do internautów i czytelników o wspólne dokumentowanie stanu przygotowań.

Pokażmy jak budują się stadiony, jak faktycznie wyglądają drogi, dworce, hotele, restauracje, toalety, komunikacja, skwery, parki, itd. Co faktycznie mamy do jeszcze zrobienia, bo już za trzy lata przyjadą do Polski kibice, dziennikarze, piłkarze, a tak wielka impreza to świetna okazja do promocji miast i regionów. Pamiętajmy, że nie tylko Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Warszawa i Śląsk (decyzja UEFA gdzie zostaną rozegrane spotkania wciąż przed nami) mogą spodziewać się gości. Drużyny narodowe wybiorą też mniejsze miejscowości na bazy – tam przyjadą tłumy, a kibice-turyści też będą wydawać gotówkę.

Powiadomcie znajomych o akcji „Droga do Euro 2012“. Wpisujcie informacje na forach internetowych dla fotografów, dajcie linki w serwisach, w których się udzielacie! Fotografujcie miejsca Wam najbliższe, ale nie tylko. Właściwie niemal wszystko da się podciągnąć pod imprezę, dlatego nie ograniczamy pomysłowości co ma koniecznie być sfotografowane, sfilmowane.

Nasze gazety i serwisy internetowe czekają 18 kwietnia na zdjęcia i nagrania. Od 14 do 18 kwietnia będziemy podpowiadać co fotografować, dokumentować. Najciekawsze zdjęcia zostaną wydrukowane w regionalnych gazetach, a wszystkie materiały zdjęciowe i wideo pokażemy na stronach internetowych. Będą też atrakcyjne nagrody (m.in. pobyty weekendowe dla dwóch osób w luksusowym hotelu w jednym z miast organizatorów Euro 2012), szczegóły i regulamin przedstawimy wkrótce.

Informacje gdzie wysyłać materiały znajdziecie też w gazecie „Polska“ oraz w serwisach internetowych. Wiadomości24.pl czekają na zdjęcia i nagrania wideo. Serwis ufunduje też własne nagrody dla autorów najciekawszych galerii, czy najbardziej nietypowych dokumentacji.

PS wyjaśniło się już co miałem na myśli w tym wątku na Forum.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!