Już dzisiaj rozpoczyna się 20. jubileuszowy Autosport International w Birmingham. Impreza zapowiada się fascynująco. Swoja obecność zapowiedzieli aktualny mistrz świata Formuły 1 Brytyjczyk Jenson Button oraz Szkot David Coulthard.

Samochodowy weekend w angielskim Birmingham to coroczna impreza, w której udział biorą wszystkie liczące się w świecie motorowym firmy. Zapraszane są światowego gwiazdy motoryzacji. Na wystawie można obejrzeć zarówno trochę historii we wszystkich kategoriach motoryzacji jak i nowinki techniczne.

W toku zobaczymy miedzy innymi wystawę poświęconą 30-leciu Rajdowych Mistrzostw Świata. Spodziewana jest wizyta prawdziwego rajdowego mistrza, sześciokrotnego mistrza świata Sebastiana Loeba. Będzie można spotkać aktualnego mistrza świata Formuły 1 Jensona Buttona oraz zobaczyć m.in. samochód, który doprowadził Brytyjczyka do mistrzostwa.

Dla żądnych wrażeń kibiców motoryzacji organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Będzie można uczestniczyć w wyścigach kartingowych oraz sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą symulatora Formuły 1.

To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających 20. Autosport International
w Birmingham. Wzbieram się na te imprezę imprezę i zamieszczę obszerna relację i fotorelacje.


Źródło: autosport-international

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!