Nie można powiedzieć, że jest to zwykły dzień. Może na tyle zwykły, jak cicha jest miłość matki i wielki, jak wielka jest więź miedzy matką a dzieckiem. I ta więź będzie towarzyszyć nam do końca życia.

Na pewno tego dnia każda matka będzie czekać na jakiś gest od swoich dzieci. Nie przyzna się do tego żadna pani ze swojej skromności, ale każda czeka na telefon lub jeśli jest to możliwe, na odwiedziny.

Różne są matki, ale każda nosi w swoim sercu głęboko każde swoje dziecko. I choćby tego dziecko nie widziało , może być pewne , że matka o nim nigdy nie zapomni. Jest takie wschodnie powiedzenie dotyczące mężczyzn: "Jeśli za synem, przez syna płacze matka, wytryska rzeka, kiedy płacze siostra, wypływa źródełko, kiedy płacze żona nawet nie widać rosy ".

Jest też powiedzenie - matka jest tylko jedna. I chociażby matka źle traktowała swoje dziecko, dziecko będzie takim wartościowym człowiekiem w jakim stopniu szanuje matkę. Ja ze swojej strony życzę wszystkim matkom, aby kochały swoje dzieci takie, jakie są.

Najważniejsze, aby matki były. I prośba - nie zastępujcie ojców. I kochajcie człowieka, którego pokochało Wasze dziecko, nie będziecie samotne. Najlepiej być tylko i aż matką. Jesteście super. Wszystkiego naj......

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!