3 052 kilometry, tyle łącznie przebyli uczestnicy VI krakowskiego spotkania DO, żeby dotrzeć do pubu Alter Ego. Połowę tej trasy pokonała Basia, która dotarła do grodu Kraka, aż ze Szwajcarii.

Mocnym akcentem rozpoczynającym spotkanie było wyznanie Rafała Nastarowicza. Warszawiak tak doskonale poczuł się w Krakowie, że w końcu udało mu się określić swoją orientację seksualną - w dni parzyste woli dziewczynki, a w nieparzyste chłopców. Siedzący obok niego Leszek mógł odetchnąć z ulgą.

Katarzyna Blak wyrwała się z zachłannych szponów Smoka Wawelskiego, więc Leszek w przypływie nieopanowanej radości podarował jej tatuaż z nadzieją, że sam będzie mógł jej go zrobić. Przejścia z jaszczurem skłoniły Kasię do kandydowania na prezydenta. Radosław Sikorski stwierdził, że prezydent może być niski, ale nie może być mały. Katarzyna w 100 proc. spełnia ten wymóg.

Prym podczas spotkania wiodła Barbara Romer Kukulska, która opowiedziała uczestnikom spotkania wiele ciekawych historii. A jakich? Być może sama podzieli się nimi chociażby w komentarzach. Poza tym okazała się babą z jajami - czekoladowymi! Basia wykazała się również znajomością języków obcych. Sam Rafał stwierdził, że mogłaby spokojnie startować na papieża, gdyby nie to, że posiada od wielu, wielu lat jednego i tego samego partnera. Sytuacja z jednym partnerem od wielu lat nie mogła się Kasi pomieścić w głowie, gdyż nawet kot zdycha przy jednej dziurze. W rozmowie z Basią, lingwistą okazał się Dawid Serafin, o którym poznaliśmy nowe fakty, a mianowicie takie, że mieszkał przez 12 miesięcy we Włoszech.

Weronika i Łukasz byli dzisiejszego wieczoru wyjątkowo spokojni i zajęci sobą. Weronika oburzyła się, bo Leszek pomylił jej imię i powiedział do niej Izabela. Tutaj należy wspomnieć, że nie dotarła do nas Iza Miszczyk, która dostaje od nas czerwoną kartkę, podobnie jak Łukasz Wolski we Wrocławiu. Iza, w związku z powyższym jest nam dłużna już nie kratę, a trzy kraty wódki.

Na spotkanie dotarła do nas niespodziewanie Ewa Bielańska, która zyskała popularność swoim pierwszym artykułem o MKD. Ewa jest debiutantem w naszym serwisie i przyszła do nas na spotkanie, aby zorientować się w tematyce i w tym jak działa serwis. Na co dzień Ewa pracuje w Oświęcimiu i planuje nam pokazać historię Auschwitz od innej strony.

Paweł Kiliański dostał od Barbary ciekawy temat do realizacji w Katowicach. Temat dotyczy szeroko pojętego nauczania matematyki. Paweł jest wielkim fanem tego przedmiotu, więc bardzo się ucieszył.

Livia była wyjątkowo cicha, spokojna i niewyspana. Większość tej relacji została napisana przez Katarzynę Blak.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!