60 tysięcy fanów Gwiezdnych Wojen wzięło udział w Star Wars Celebration w Anaheim w Kalifornii. Impreza przyciągnęła twórców robotów, replik floty imperium, producentów zabawek i gadżetów związanych z kultową serią.

W ostatnim czasie odbył się największy na świecie zlot fanów "Gwiezdnych Wojen". 60 tys. ludzi przybyło do Anaheim w Kalifornii na zjazd wielbicieli produkcji. Większość z nich przyszła przebrana za postacie z filmu, co sprawiło, że oni sami stali się atrakcją. Poza tym, osoby biorące udział w tym wydarzeniu mogły podziwiać całe piętro pełne rekwizytów z filmu, zrobić sobie z nimi zdjęcie. Wielkie marki, takie jak Lego czy Hasbro, sprzedawały ekskluzywne zabawki, przeznaczone tylko na tę wystawę, a twórcy replik mówili o swoim rzemiośle.

Czytaj także: Rosyjski statek Progress ma kłopoty. Trafił na niewłaściwą orbitę i może spłonąć w atmosferze ziemskiej
CNN Entertainment/x-news

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!