Chcesz tworzyć strony internetowe? Naucz się języka JavaScript. To najpopularniejszy język, w którym tworzone są strony internetowe.

Teraz języka JavaScript nauczysz się zupełnie za darmo dzięki platrofomie www.apki.org, stworzonej przez Fundację Media 3.0 dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. - Kurs w swoim założeniu jest tak przygotowany, żeby mogły z niego skorzystać zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z programowaniem, jak i takie, które już złapały programistycznego bakcyla - mówi Bazyli Kowalski, koordynator projektu "Akademia 3.0 - apki.org" - W razie jakichkolwiek trudności można skorzystać również z pomocy programistów Fundacji, którzy czuwają nad forum i pomagają rozwiązać problemy użytkowników - dodaje Bazyli Kowalski.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!