Adele przyjedzie do Polski? Taka wiadomość zelektryzowała wielbicieli wokalistki. Zamieszczono ją twitterowym koncie. AdeleNowUk. Niestety wkrótce zniknęła.

Adele przyjedzie do Polski! Koncert w 2017 roku. Tak przynajmniej wynika z wpisu, jaki pojawił się na koncie fanów artystki na Twitterze. Niestety wkrótce został usunięty.

Artystka słynie z niesamowitej atmosfery, jaka panuje na każdym z jej koncertów. Dotychczas o koncercie w Polsce fani mogli tylko marzyć. Jest jednak nadzieja na to, że Polska będzie jednym z państw, jakie Adele odwiedzi w przyszłym roku.

Na razie nie wiadomo ani kiedy, ani gdzie zorganizowany zostanie koncert Adele w Polsce. Nieznane są też szczegóły trasy koncertowej. Adele w Polsce na pewno zaśpiewałaby piosenki z najnowszej płyty "25".

(aip)
Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!