Agnieszka Dygant urodziła się 27 marca 1973 roku, co oznacza, że obchodzi 44. urodziny. Aktorka znana z ról Niani Frani czy Agaty Przybysz w serialu "Prawo Agaty" wciąż wygląda doskonale, a na dowód pokazujemy kilka jej zdjęcia zrobione na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Aktorka urodziła się w Piasecznie pod Warszawą. Ukończyła LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie, a studiowała w Łodzi na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

Znana jest przede wszystkim z seriali "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni", "Niania", czy "Prawo Agata". Zagrała również w dwóch częściach świątecznego filmu "Listy do M.". Użycza również swego głosu postaciom bajkowym. Można ją usłyszeć m.in. z filmach "Auta 2", "Rio", "Rio 2" i Smerfy 2".

Od 24 marca film "Azyl" można oglądać w kinach. Zobacz więcej:

Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!