- Dzisiejszy pokaz lotniczy na Air Show w Jasionce nie został odwołany. - czytamy w komunikacie prasowym od organizatorów. Kolejny komunikat ma zostać podany ok. godz. 17. Organizatorzy liczą, że mimo wszystko pogoda umożliwi pokaz.

Wiele osób, pomimo niesprzyjającej aury przybyło na płytę lotniska w Jasionce (Rzeszów) i liczą, że pokazy się odbędą. Z informacji która do mnie dotarła wynika, że pokaz, który miał odbyć się o godzinie 15, został na razie przesunięty.

Nie ma decyzji o odwołaniu imprezy. Organizatorzy liczą, że po godz. 17. warunki pogodowe poprawią się i umożliwią pokaz w powietrzu. - Lecą do nas samoloty z Ukrainy, prawdopodobnie dotrą do Rzeszowa w ciągu ok. 2 godzin - mówi Agata Nowacka–Bednarz, szefowa biura organizacyjnego Air Show Rzeszów 2011. Na lotnisko mimo nie najlepszej pogody przybył tłum ludzi, którzy oglądają stoiska, modele samolotów i makiety.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!