3 października o godz 18:00 w łódzkim Hotelu Andel’s odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Akademia Mistrzów. Gościem spotkania będzie Ewa Ewart – wybitna dziennikarka i producentka filmów dokumentalnych docenianych na całym świecie.

Ewa Ewart jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarzy dochodzeniowych w BBC. W swoim dorobku ma wiele prestiżowych nagród w dziedzinie dokumentu. Trzykrotnie nagrodzona przez brytyjską Royal Television Society, dwukrotnie nominowana do amerykańskiej Nagrody Emmy.

Autorka książki "Widziałam", w której odsłania kulisy powstawania jej filmów. Październikowe wydarzenie będzie niezwykłym spotkaniem z kobietą silną, odważną, docierającą wszędzie tam, gdzie zmienia się bieg historii. Ewa Ewart spotyka się z wyjątkowymi ludźmi, a historie przez nią opowiadane inspirują.

Inspiracja to słowo klucz dla uczestniczek Akademii Mistrzów. Grupą odbiorców spotkań są kobiety biznesu, prowadzące własną działalność i zarządzające firmami. Formuła uwzględnia zarówno spotkania biznesowe, jak i seminaria, konferencje, warsztaty. Wydarzeniem zapowiadającym cykl łódzkiej edycji Akademii Mistrzów był pokaz mody marek premium, który odbył się 18 września.

Spotkania Akademii Mistrzów to wspaniała okazja do dzielenia się doświadczeniem przez osoby, które odniosły sukces w biznesie, przekazywania pozytywnej energii, zarażania pasją i promowania dobrych biznesowych praktyk.

Założycielkami i organizatorkami Akademii Mistrzów są trzy kobiety: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Agnieszka Zarembska i Lucyna Rawska.

Więcej informacji na stronie www.akademiamistrzow.com oraz www.facebook.com/akademiamistrzowcom

źródło: mat. prasowe

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!