Krew darem życia Krew darem życia

Krew darem życia (© Dorota Michalczak)

Młodzi krwiodawcy z Kotowa dla Bożeny Jankowskiej.

Pragnę serdecznie podziękować młodym ludziom za tak cenny dar, jakim jest krew, a który przekazali na rzecz Bożeny Jankowskiej. Dziękuję również Dorocie Michalczak za zorganizowanie akcji na rzecz Bożeny.

W imieniu Bożenki przekazuję list, który napisała do wszystkich uczestników akcji zbiórki krwi:

Młodzi krwiodawcy z Kotowa!

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za wielkie serce i pomoc.

Dziękuję pani Dorocie Michalczak oraz wszystkim ludziom dobrej woli.

2 lata temu, nawet nie przyszło mi do głowy, że mogę tak ciężko zachorować i to w takim momencie życia, kiedy człowiek jest najbardziej aktywny. Wyglądało to niewinnie - przeziębienie, potem - zniecierpliwienie, że zbyt długo trwa, a potem diagnoza: chłoniak.

Długie leczenie - chemioterapia, ciężkie powikłania, radioterapia, wreszcie autoprzeszczep szpiku kostnego. Potem 5 m-cy spokoju i radości oraz powolne nabieranie sił. Już miałam wrócić do pracy i znów ogromny, porażający strach : nawrót choroby...

Obecnie biorę chemię, ale mój organizm jest już bardzo wyniszczony, stąd potrzebna jest krew.
Swoim pięknym gestem daliście przykład innym młodym ludziom. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś dołączę do grona zdrowych ludzi.

Za każdą kroplę krwi i serdeczny gest z Waszej strony ze szczerego serca dziękuję.

Bożena Jankowska

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!