Joanna Moro po powrocie z planu zdjęciowego serialu historycznego "Talianka" w Rosji wzięła udział w pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski, co wzbudziło niemałe zainteresowanie z powodu zaprezentowanej kreacji.

Ostatnie miesiące Joanna Moro, znana polska aktorka z Wilna, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, znakomita odtwórczyni roli Anny German w serialu „Tajemnica Białego Anioła” spędziła na planie rosyjskiej superprodukcji historycznej „Talianka”. W tym serialu gra włoską baletnicę, która wychodzi za mąż za Rosjanina.

Akcja filmu "Talianka” rozgrywa się w 1945 roku. Główny bohater to młody chłopak, który mieszka na wsi razem z matką. Ojciec chłopaka, wojskowy lotnik, podczas wojny został postrzelony we Włoszech Ojciec, myśląc, że jego rodzina zginęła, przyjeżdża na wieś z nową żoną i córką. Żona to piękna Włoszka, w której rolę wcieliła się właśnie Joanna Moro.

W październiku w Jałcie podczas XVI Międzynarodowe Telewizyjno-Filmowe Forum „Razem” Joanna Moro została nagrodzona jako najlepsza aktorka za rolę w serialu „Anna German”. Nie mogła nagrody odebrać osobiście z powodu pracy na planie zdjęciowym.

Rola baletnicy jest spełnieniem jej marzeń. Wyznała w jednym z wywiadów: „Kiedy byłam małą dziewczynką, chodziłam przez pewien czas na balet, ale uznano, że jestem za wysoka, bym miała szansę zrobić karierę jako baletnica... Mama zapisała mnie więc na lekcje tańca towarzyskiego, ale i tu miałam ogromny problem, bo nie mogłam znaleźć odpowiednio wysokiego chłopaka, który mógłby tańczyć ze mną w parze".

Joanna Moro relacje z planu zdjęciowego na bieżąco przekazywała swoim fanom na profilu na FB, gdzie zamieściła też zdjęcia w filmowej charakteryzacji.

Do warszawskiego życia show-biznesu powróciła w spektakularnym stylu w piątek, 22 listopada. Wzięła udział w pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski. Znalazła się wśród gwiazd w stylizacjach nowej kolekcji dwóch znanych projektantów. Wzbudziła zainteresowanie sesją zdjęciową z pistoletem oraz odważną kreacją, eksponującą jej wdzięki, czym na powrót przykuła uwagę tabloidów.

Lubisz aktorkę Joannę Moro? Dowiedz się, kiedy są emitowane programy z jej udziałem! Sprawdź program tv!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!