Od 11 do17 września w Jałcie odbywał się V Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Teatr. Czechow. Jałta". Nagrodę specjalną zdobył spektakl "Rajskie jabłka" warszawskiego Teatru Polonia, w którym występowali znani i lubiani artyści: Żanna Gierasimowa i Evgen Malinovskiy.

Podczas V Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego na Krymie można było zobaczyć spektakle z różnych stron świata m.in. z Arabii Saudyjskiej, Egiptu,Tadżykistanu, Polski, Ukrainy, Rosji.

Nasz kraj reprezentowali artyści Żanna Gierasimowa i Evgen Malinovskiy, którzy zaprezentowali publiczności spektakl "Rajskie jabłka". Sztuka opowiada o życiu w dawnym ZSRR wybitnego rosyjskiego aktora, poety i barda Włodzimierza Wysockiego.

Evgen Malinovskiy został uznany najlepszym aktorem w roli męskiej, a spektakl "Rajskie jabłka" otrzymał nagrodę specjalną.

Serdecznie gratuluję!

Zapraszam do obejrzenia fragmentów spektakluZnajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!