(© Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Badge_of_Polish_Police.png&filetimestamp=20070308215851)

Jak donosi portal TVP Info, podczas przesłuchania przyjaciela Marka Papały, Romana Kurnika, w sądzie został ogłoszony alarm bombowy.

Jak czytamy na stronie TVP Info, Roman Kurnik twierdził, że na dwa, trzy tygodnie przed śmiercią, Marek Papała po spotkaniu z nim oraz Hipolitem Starszakiem (byłym funkcjonariuszem SB i zastępcą Prokuratora Generalnego) zrobił bardzo dziwną rzecz. – Poprosił mnie, abym pojechał z nim pod jego dom. Wydawało mi się, że chce mi coś powiedzieć. Obaj jechaliśmy swoimi samochodami, ale na miejscu nie doszło do żadnej rozmowy – zeznawał Roman Kurnik.

Na przesłuchaniu nie stawili się były premier Leszek Miller oraz były zastępca Komendanta Głównego Policji Adam Rapacki - przysłali jednak usprawiedliwienia.

Artykuł w TVP INFO

Oficjalna strona - Marek Papała

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!