Okładka płyty Ani Dąbrowskiej "Dla naiwnych marzycieli" Okładka płyty Ani Dąbrowskiej "Dla naiwnych marzycieli"

Okładka płyty Ani Dąbrowskiej "Dla naiwnych marzycieli". (© Okładka płyty Ani Dąbrowskiej "Dla naiwnych marzycieli".)

Najnowszy album Ani Dąbrowskiej – „Dla naiwnych marzycieli”. Subtelny i wyjątkowy. Przewrotny tytuł, a płyta nie tylko dla naiwnych marzycieli.

Długo oczekiwany krążek Ani Dąbrowskiej, od 4 marca tego roku jest już w sprzedaży w dobrych sklepach muzycznych. „Dla naiwnych marzycieli” to kompozycja dziesięciu utworów, które znajdują się na podstawowej płycie. W limitowanej wersji znajduje się jeszcze druga płyta z ośmioma nowymi piosenkami. Obie wersje zawierają plakat Ani.
Nowy album powstawał przez pół roku, nagrywany w czterech różnych warszawskich studiach. W nagraniu wzięło udział kilkunastu muzyków.

Ciepły, pastelowy głos…
Ania od pierwszej płyty przyzwyczaiła słuchaczy do swojego ciepłego, pastelowego głosu. Również na tej najnowszej płycie słychać spokojną tonację. Muzyka jest taneczna i subtelna, miejscami melancholijna, ale taka która przynosi ciepło i nadzieję. W linii melodycznej piosenek wyraźnie wybija się fortepian, gitara akustyczna i flet.
Słowa, które można szybko zapamiętać i chwytliwa muzyka sprawiają, że jest to płyta wartościowa, przepojona całym bogactwem poruszających dźwięków.

Nowy producent Ani Dąbrowskiej
Ania podjęła współpracę zproducentem Aleksandrem Kowalskim, występującym pod pseudonimem Czarny HIFI. Jest on przede wszystkim kojarzony z hip-hopem, znany ze współpracy z grupą HiFi Banda i Monopol, a także m.in. z Eldo, Pezetem, Mor W.A., Sokołem czy Marysią Starostą. Jest producentem otwartym na każdy dźwięk muzyczny, co udowodnił podczas pracy z Izą Kowalewską. Teraz tworzy produkcje dla Ani Dąbrowskiej i dobrze odnalazł się w proponowanej przez nią, spokojnej muzyce.

Przeczytaj cały tekst:
Przeczytaj cały tekst: Ania Dąbrowska - płyta - Dla naiwnych marzycieli


https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=zuhFSVP3-gU

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!