Anna Lewandowska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia z weekendu spędzonego w gronie najbliższych przyjaciółek. W sieci spekuluje się, czy nie było to tzw. baby shower, czyli impreza organizowana tuż przed porodem.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się chwilami ze swojego życia na swoim profili na Instagramie. Słynąca z udzielania żywieniowych i treningowych porad zawodniczka karate ostatnio dużo miejsca poświęca również ciąży. Nic dziwnego, w końcu żona polskiego napastnika spodziewa się swojego pierwszego dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat.

W weekend na jej profilu pojawiły się zdjęcia ze spotkania z przyjaciółkami. Lewandowska napisała: "Kocham ten czas z moimi dziewczynami" oraz "W moim oczach PRZYJACIELE to ... ciche anioły, które podnoszą Cię na duchu, dodają otuchy, dodają uśmiechu, wspierają Cię, to anioły które dodają skrzydeł żeby móc.... latać. Moje dziewczyny - dziękuję za wspaniały weekend!"
W związku ze zbliżającym się terminem porodu, media zaczęły spekulować, czy weekendowe spotkanie w gronie przyjaciółek nie było tzw. baby shower. To impreza organizowana z okazji nadchodzących narodzin dziecka, bardzo popularna przede wszystkim w USA. Sami oceńcie:
"Prawdziwym przyjacielem jest ten, dzięki któremu staję się lepszy" Jana Pawła II W moim oczach PRZYJACIELE to ... ciche anioły, które podnoszą Cię na duchu, dodają otuchy, dodają uśmiechu, wspierają Cię, to anioły które dodają skrzydeł żeby móc.... latać. 😇👐🏻👐🏻👐🏻👼 Moje dziewczyny - dziękuję za wspaniały weekend! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ "The true friend is the one who makes me better" John Paul II In my eyes FRIENDS are ... silent angels that lift you up, give you encouragement, add a smile to your face, support you, they are angels that add wings for you to be able to .... fly. 😇👐🏻👐🏻👐🏻👼 My girls - thank you for a great weekend! ❤ #healthyfood #healthyteam #healthyplanbyann #Annalewandowska #friends @besmart.besmart

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Zobaczcie też: Szymon, 10-letni łowca przygód podbija świat


Hallo

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

baba (gość)

Kobieto daj od siebie odpocząć. Masz parcie na szkło i więćęj kasy niż rozumu!!! Spadaj!!!!

czytelniczka (gość)

moja babcia rodzila, mama rodzila,ja tez. i jeszcze prababcia.....ŻE NA DA pani Aniu