(© http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Badge_of_Polish_Police.png&filetimestamp=20070308215851)

Bytomscy policjanci poszukują opiekunów dwóch chłopców w wieku około 5 i 12 lat odnalezionych wczoraj w bytomskiej dzielnicy - Łagiewniki.

Jak podaje portal rmf24, jednego z chłopców, pięciolatka w godzinach wieczornych znalazła kobieta, która o zaistniałym fakcie poinformowała policję. Chłopiec z wyglądu na około pięć lat, ma blond włosy i 100 cm wzrostu.

Także w Bytomiu - Łagiewnikach, około godziny 20 odnaleziono kolejnego chłopca. Z wyglądu ma około 12-15 lat, 160 cm wzrostu o szczupłej sylwetce i krótkich ciemnych włosach.

Obydwaj chłopcy zostali umieszczenie w jednym z bytomskich domów dziecka.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub we wskazaniu ich prawnych opiekunów prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji III w Bytomiu przy ul. Rostka 14 pod nr tel. (032) 282 61 61 lub z najbliższą jednostka policji pod numerami telefonów alarmowych 112 i 997.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!