Serwis Apple Music, kolejna wersja mobilnego systemu operacyjnego iOS i odpowiedź na Google Now - to tylko trzy nowości zaprezentowane przez Apple na konferencji WWDC.

Ostre wejście na rynek muzyczny, nowe funkcje iOS oraz przejście do ofensywy za pomocą Apple News i Apple Intelligence - tak można opisać najbliższe plany Apple na podstawie tego, co przedstawiciele firmy zaprezentowali na World Wide Developers Conference 2015. - Firma zaprezentowała już nowy serwis o nazwie Apple Music, który w zamierzeniu ma prześcignąć Spotify oraz Pandorę. Ponadto, uruchamia satelitarne stacje radiowe - usługę podobną do oferowanej przez SiriusXM. Powstanie także usługa Apple Music Connect pozwalająca artystom na upublicznianie zdjęć, filmów i nowych utworów - opowiada reporter Bloomberg Josh Topolsky, który obserwuje wydarzenie z bliska.

Bloomberg/x-news

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!