Jeśli chcesz mile zaskoczyć swojego partnera bądź nagrodzić swoje dzieci, zrób im niespodziankę i zarezerwuj bilety na niezapomniany spektakl muzyczny "Aladyn Jr." w warszawskim Teatrze Roma. Zachwyt gwarantowany!

"Aladyn Jr." to musicalowe widowisko familijne, powstałe we współpracy Teatru Muzycznego Roma i firmy Walt Disney Company, które dzięki perfekcyjnej rozrywce przyciąga tłumy.

"Arabska noc, jak arabski dzień, ma w sobie ten żar, co sprawia, że czar chodzi z Tobą jak cień..." Wpadająca w ucho muzyka, barwna scenografia, a przede wszystkim znakomita gra aktorska wciągają widza w baśniową przygodę. To wyjątkowy czas, w którym każdy indywidualnie przeżywa dziejącą się na scenie historię. Aż miło zobaczyć zachwyt w oczach naszych urwisów, ich śmiech, wzruszenie i zaskoczenie, spowodowane pomysłowością spektaklu. "Aladyn Jr." bawi ucząc i uczy bawić.

Rzadko zdarza się, abyśmy mogli zabrać do teatru nasze pociechy. Zazwyczaj albo zostawiamy je same w domu, albo podrzucamy rodzinie. Być może kryją niezadowolenie, że nie mogą z nami spędzić tego czasu, być może mówią o tym otwarcie. Nie mniej jednak, warto raz na jakiś czas sprezentować im coś nowego, wyjątkowego, czasami specjalnie dla nich przygotowanego, aby zaznały tę przyjemność, którą i my często czerpiemy bywając w tym miejscu.

Oprócz rodzin na przedstawienie przybywają pary, które pomimo panującej wrzawy są zadowolone, że mogą spędzić razem ten arabski wieczór, posłuchać ogólnie znanej baśni, odprężyć się przy fantastycznej muzyce. Mam wrażenie, że teatr podobnie jak skok spadochronowy wydziela hormony szczęścia, a to jest uczucie nie do opisania, które na długo pozostaje w pamięci.

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!