Do programu piątej, jubileuszowej edycji CRF 2014 dołączają: ikona rosyjskiego folk metalu – grupa Arkona, fińscy metalowcy z Korpiklaani oraz zespół Sebastiana Riedla – Cree. To kolejne, ale nie ostatnie zespoły, które potwierdziły udział.

Na festiwalu nie zabraknie również „świeżej muzycznej krwi”. Do corocznego finału Przeglądu Kapel zakwalifikowało się 15 zespołów. Młodzi muzycy zagrają przed dziennikarskim jury na scenie alternatywnej w trzech kategoriach. O zwycięstwo powalczą
kapele podkarpackie (Rotengeist, Insist, Face Of Hate, TeBeG, 2 Grosze Do Wina),
kapele ogólnopolskie (Agyness B. Marry, Straight Jack Cat, Heroes Get Remembered, Hańba!, Chopin Died), kapele zagraniczne (słowackie Ine Kafe, niemieckie Berlińska Doroha i Corna Cruswa oraz 2morrow2late i Landau z Białorusi).

Znana jest również nowa, obowiązująca po promocji majowej, cena karnetów i biletów.
Od 2 czerwca do 18 sierpnia włącznie, karnet będzie kosztował 70 zł a bilet jednodniowy 40 zł. Po 18 sierpnia cena karnetu wzrośnie do 90 zł a jednodniowego biletu do 50 zł.

Internetowa przedsprzedaż karnetów i biletów rusza 2 czerwca (zakup dokonany przez przelew na konto CKiS w Cieszanowie, szczegóły na stronie internetowej w zakładce Bilety). Po 20 czerwca startuje przedsprzedaż w wybranych sklepach muzycznych i centrach kultury (lista punktów dostępna na stronie internetowej, również w zakładce Bilety).

Piąta, jubileuszowa edycja CRF 2014 odbędzie się w dniach 21-24 sierpnia w Cieszanowie.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!