http://pl http://pl

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Artjoms_Rudnevs_2011_%281%29.jpg&filetimestamp=20111028204355 (© fot.Roger Gorączniak, Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0)

Po zakończeniu rundy wiosennej Ekstraklasy z klubu Lecha Poznań odejdzie jeden z czołowych zawodników Artjom Rudniew. Zarząd Lecha potwierdza te informacje.

Zarząd Lecha Poznań potwierdza te informacje - czytamy na stronie naszemiasto.pl. To już jest decyzja nieodwołalna. Prezes Lecha Poznań, Karol Klimczak, powiedział dla „Przeglądu Sportowego”, że ten sezon będzie ostatnim w Ekstraklasie w drużynie „Kolejorza”.

Król strzelców Ekstraklasy nie chce przedłużyć swojego pobytu w drużynie poznańskiej, gdyż marzą mu się występy w silniejszej lidze niż nasza. Prezes Lecha powiedział jednak, że warunkiem, który musi zostać spełniony, aby Łotysz zmienił barwy klubowe, jest otrzymanie odpowiedniej oferty, która zadowalać będzie klub, jak i zawodnika.

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!