Hip-hopowa wytwórnia Asfalt Records wydała płyty winylowe ze znanymi albumami swoich sztandarowych przedstawicieli.

Do sprzedaży trafiły winyle Fisza i Emade "Piątek 13" z bonusowym remixem "Jesteście gotowi?" autorstwa Envee, album "7" O.S.T.R.-a, "Absurd i Nonsens" Łony i Webbera z bonusowymi instrumentalami z albumu oraz niepublikowanym utworem "Rzuć to" w którym gościnnie wystąpił Afro Jax. Do nabycia jest także album "Coraz Gorzej" łódzkiej grupy Afront.

14 września ukaże się również singiel producenckiego duetu The Returners p.t. "One Hip-Hop Different Places". Na singlu znajdą się trzy utwory, a gościnnie pojawią się Rasco, El Da Sensei, Breez Evahflowin, grupa Afront i inni. Produkcja ukaże się na dwunastocalowym winylu, oraz w ograniczonym nakładzie na seryjnie numerowych płytach CD.

Jak informuje Asfalt Records, w tegorocznych planach jest także producencka epka Metro, z gościnnym udziałem Wildchilda i DJ Romes'a (obaj byli członkami legendarnej grupy Lootpack), a także Fisza oraz grupy Skill Mega.

Recenzje albumów w wersji CD:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/fisz_emade_8211_piatek_13_9888.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/lona_i_webber_absurd_i_nonsens_24954.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/afront_coraz_gorzej_16596.html

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!