Twórcy animowanych hitów kinowych "Odlot" i "Wall-e" prezentują kolejną odsłonę kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie w nowej gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej. Produkcja na ekrany polskich kin wejdzie 27 lutego.

Akcja filmu "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" rozgrywa się w Galicji. Jedynie jedna osada zamieszkana przez niepokornych Galów stawia opór najeźdźcy. W tej sytuacji Juliusz Cezar postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja? Asteriks i Obeliks zrobią wszystko, aby pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.

Prace nad polskim dubbingiem filmu już się zakończyły. Anna Mucha użyczyła głosu Dulcii, Wojciech Mecwaldowski Asteriksowi, a Arkadiusz Jakubik Obeliksowi. Usłyszymy również m.in. Piotra Fronczewskiego, Piotra Adamczyka, Czesława Mozila, Mariusza Pudzianowskiego.

Zobacz także: Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów. Mucha, Jakubik i Mecwaldowski użyczyli głosu bohaterom filmu (zdjęcia)

Zobaczcie zwiastun:Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!