Róisín Murphy na płockiej plaży wystąpi w ostatni weekend lipca, promując zapowiadany na 11 maja, długo oczekiwany album "Hairless Toys".

W grudniu 2014 roku poznaliśmy pierwszych wykonawców, którzy w dniach 24 - 26 lipca wystąpią na płockiej scenie. Do artystów takich jak Noisia, Simian Mobile Disco (dj set), Ben Klock, Tale Of Us, Fur Coat i Kalipo live dołącza irlandzka wokalistka, współzałożycielka zespołu Moloko, Róisín Murphy.

Jak informują organizatorzy festiwalu "Już osiem lat minęło od wydania "Overpowered", czyli ostatniej płyty irlandzkiej artystki. W międzyczasie zdarzyły się kolaboracje z Davidem Byrnem, Fatboy Slimem, Crookers i Hot Natured oraz niedawna EP-ka zawierająca covery włoskich klasyków popowych. Artystka swój status zdobyła zarówno dwiema solowymi płytami, jak i czterema w duecie Moloko. Teraz wreszcie doczekaliśmy się powrotu Róisín, a do sieci właśnie trafił utwór z nadchodzącego albumu Hairless Toys".

Zobacz także: Open'er Festival 2015: Fisz i Emade dołączają do gwiazd festiwalu

Audioriver to cykliczny festiwal muzyki elektronicznej, organizowany od 2006 roku na plaży nad Wisłą w Płocku.

Bilety dostępne na audioriver.ebilet.pl oraz m.in. w sieci Empik.

Źródło:audioriver.pl

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!