http://wolontariatwsporcie http://wolontariatwsporcie

http://wolontariatwsporcie.pl/index.php?str=9&id=23 . Logo Centrum Wolontariatu. (© http://wolontariatwsporcie.pl/index.php?str=9&id=23)

Do 30 listopada można zgłaszać wolontariuszy którzy na co dzień pomagają wielu ludziom, do konkursu "Barwy Wolontariatu". To już dziesiąta edycja konkursu.

Konkurs organizowany przez Sieć Centrów Wolontariatu.

Na stronie poświęconej konkursowi czytamy: "Organizując Konkurs, zależy nam aby pokazać wielobarwność działań społecznych i aktywność wolontariuszy, tych którzy pomagają np. w pracach biurowych, jak i tych którzy biorą udział w terapiach dzieci niepełnosprawnych, ochotników, którzy pomagają w organizacji wydarzeń okolicznościowych, konferencji, udzielają porad prawnych, jak i tych którzy na co dzień odwiedzają pensjonariuszy hospicjów i szpitali."

Zgłoszenia do konkursu należy dokonać na formularzu zgłoszeniowym we właściwym do miejsca zamieszkania centrum wolontariatu.

Na tym etapie kapituła dokona wyboru dziesięciu nominowanych do wyróżnienia wolontariuszy, spośród których w czasie gali, wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. Uroczysta gala kończąca konkurs planowana jest w lutym 2010.

Zasady konkursu

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!