(© Materiały prasowe)

Gdyby naprzeciw siebie stanęli dwaj potężni herosi świata komiksu, to który z nich uniósłby rękę w geście triumfu? Odpowiedź na to pytanie zna Zack Snyder.

W 2013 roku Zack Snyder wyreżyserował film "Człowiek ze stali", teraz bierze się za jego kontynuację. W drugiej części przygód Supermana pojawi się również drugi superbohater ze stajni DC Comics, Batman. Reżyser udzielił właśnie wywiadu dla gazety LA Times, w którym zdradza, że "Jestem gotowy rozpocząć zdjęcia do "Supermana Vs. Batmana" w przeciągu miesiąca. To świetna zabawa móc połączyć światy dwóch różnych herosów w jedno spójne uniwersum. Dodatkowo jestem fanem komiksów, więc to dla mnie niesamowita sprawa"

Snyder dodaje, że jest pewien tego iż wszyscy aktorzy poradzą sobie ze swoimi rolami. Henry Calvi po raz drugi z rzędu zagra Clarka Centa, kostium nietoperza założy na siebie Ben Affleck, a Jesse Eisenberg wcieli się w Lexa Luthora, największego wroga Człowieka ze stali.

Premiera filmu "Batman Vs. Superman" planowana jest na dzień 6 maja 2016 roku. Czas ten pozwoli filmowcom w pełni i ze spokojem zrealizować swoją wizję.

Źródło: NME

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!