(© ks. Jan Byrt)

Premier Beata Szydło wzięła przykład z prezydenta Andrzeja Dudy i dołączyła do grona osób wspierających projekt ks. Jana Byrta z Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu.

Chcemy aby dzieci spędzały wspólnie aktywnie wakacje grając w piłkę nożną i tworzyły wspaniałe drużyny, bo wówczas doskonale się poznają. Nie chcemy aby były egoistami ale by zwracały uwagę na innych - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Pani Premier napisała w liście skierowanym do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku: "Cieszę się , że Parafia Ewangelicka w Szczyrku dba o rozwój zainteresowań młodych parafian oraz zachęca ich do aktywnego spędzenia czasu ... "

Ty też możesz pomóc Piotrkowi w leczeniu i rehabilitacji

Piłki są zbierane do 10 czerwca i organizatorzy zachęcają do włączenia się i przekazania piłek. W ten sposób realizowany jest projekt "500 piłek na 500 lat Reformacji ( 1517-2017 ).

Dziękuję serdecznie wszystkim ofiarodawcom! Na nabożeństwach będziemy głosić Ewangelię, śpiewać cudowne pieśni uwielbiające Boga, dziękować Mu za każdy dzień i modlić się o pokój na świecie oraz by nasza polska reprezentacja doszła jak najdalej. Po nabożeństwach zebrane piłki rozdamy dzieciom uczestniczącym w tych nabożeństwach - dodał duchowny.Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!