Nowy budynek przy ul Nowy budynek przy ul

Nowy budynek przy ul. Samochodowej w Warszawie (© Źródło http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:PL_warsaw_TVP_001.JPG&filetimestamp=20070416143658)

TVP nie może pochwalić się dobrymi wynikami finansowymi. Kierujący firmą Piotr Farfał zapowiedział radykalne cięcia. Nie wyklucza także zaciągnięcia kredytu - pisze "Dziennik".

Dyrektorzy działów na spotkaniu z Piotrem Farfałem, które odbyło się w zeszłym tygodniu usłyszeli, że muszą przeprowadzić cięcia w swoich działach. - Farfał zapowiedział też, że jeżeli my tego nie zrobimy, będzie musiał sam ciąć - opowiada jeden z uczestników spotkania. Jak się nieoficjalnie dowiedział "Dziennik" plany finansowe przyjęte w lutym i marcu nie przystają się do rzeczywistości. Wpływy z abonamentu i reklam okazały się o wiele mniejsze od oczekiwanych.

W przypadku zaciągnięcia kredytu banki wymuszą grupowe zwolnienia. Na razie dyrektorzy starają się nie zwalniać ludzi, choć w niektórych działach nie udało się tego uniknąć.

Źródło: Gazeta.pl

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!