Zniszczone ogrodzenie, elementy karoserii na balkonie, uszkodzona elewacja domu, zniszczony samochód tak zakończyła się jazda po pijanemu mieszkańca radzyńskiej gminy. Kierowca cały i zdrowy na ciele.

- Dyżurny radzyńskiej komendy został poinformowany o zdarzeniu do jakiego doszło w miejscowości Bedlno - mówi rzecznik prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla. - Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący samochodem osobowym uderzył w dom mieszkalny.

Z ustaleń policyjnych wynikało, że kierujący samochodem osobowym, na łuku drogi zjechał na przeciwległe pobocze i w pole.
Następnie auto uderzyło w betonowo-metalowe ogrodzenie i zatrzymało się na ścianie domu.

Autem kierował 44-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski. Badanie stanu trzeźwości 44-latka wykazało 1,7 promila alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna przebadany został w szpitalu. Obecnie trzeźwieje w policyjnym areszcie.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!