(© Materiał reklamowy)

Na 10 października zaplanowano na bytomskim obiekcie przy Olimpijskiej 2 benefis piłkarza Polonii Bytom Jacka Trzeciaka, podczas którego zostanie rozegrany mecz Przyjaciele Jacka Trzeciaka kontra Polonia Bytom.

Przypomnijmy, Jacek Trzeciak urodził się 26 grudnia 1971 w Bielawie. Swej długiej piłkarskiej karierze występował m.in. w LKS Wojnowice, Rafako Racibórz, Rymerze Niedobczyce, Ruchu Radzionków, RKS Radomsko czy też we Włókniarzu Kietrz. Do bytomskiej Polonii trafił w sezonie 2004/2005, w której występował do ubiegłego sezonu. Po zakończeniu kariery piłkarskiej postanowił nie rozstawać się z piłką nożną i przyjął propozycję działaczy bytomskiego klubu, by zostać asystentem trenera Jurija Szatałowa.

W biuletynie "Viva Polonia" tak siebie określa:"Jestem niezmiernie wdzięczny wszystkim, którym dostarczałem radości swoją grą w Polonii, ale nie czuję się i nie będę się czuł nigdy gwiazdą tego klubu. W jego historii było wielu wybitnych zawodników, którzy zasłużyli na to miano."

Cała zabawa na stadionie przy olimpijskiej zaczyna się o godzinie 15.30, a prowadzącym będzie redaktor Radia Piekary, Andrzej Miś. Poza meczem przewidziano śląskie szlagiery, VII Urodziny bytomskiej sceny hiphopowej, place zabaw dla najmłodszych i co nieco z rusztu.

Wracając do słów Jacka Trzeciaka o gwiazdach Bytomskiej Polonii, to w roku jubileuszu 90-lecia klubu przypadającego w tym roku w "Biblioteczce 90-lecia Polonii Bytom" ukaże się tom I pióra Dariusza Leśnikowskiego "Kazimierz Trampisz".

Stadion Polonii Bytom, ul. Olimpijska 2, 10 października godz.15.30

WIESZ COŚ WIĘCEJ NA TEN TEMAT? ZAREJESTRUJ SIĘ I NAPISZ ARTYKUŁ!
MASZ INNE ZDANIE NIŻ AUTOR MATERIAŁU? WYRAŹ JE W KOMENTARZU!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!