(© By smial (Own work) [FAL or GFDL 1.2 (http://www.gnu.org/licenses/old-licenses/fdl-1.2.html)], via Wikimedia Commons)

Benjamin Clementine i Zagi to kolejni potwierdzeni wykonawcy, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival. Tym samym zamknięta została lista artystów koncertujących w niedzielę, 14 czerwca.

Benjamin Clementine i Zagi wystąpią w niedzielę, 14 czerwca na Orange Warsaw Festival. W tym dniu na scenie pojawi się łącznie 15 wykonawców. Wśród nich Muse, Metronomy, Birth of Joy czy Bastille.

Benjamin Clementine to angielski muzyk, który dorastał w północnym Londynie. Jego album "At Least for Now" ukazał się w styczniu 2015 r. 2 lata wcześniej światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka, "Cornerstone". Kolejne wydawnictwo, "Glorious You" trafiło do sklepów w 2014 r.

Zagi to artystka z Włodawy, która oprócz płyty demo nagrała EP-kę pt. "UKE". "Pod pseudonimem „ZAGI” kryje się niezwykle subtelny dziewczęcy głos i charakterystyczne brzmienie ukulele. ZAGI jest bowiem młodą wokalistką i instrumentalistką, która sama pisze muzykę i teksty do swoich piosenek. Kompozycje ZAGI można określić jako muzykę indie, alternatywną bądź akustyczną – z tekstami aspirującymi do miana poezji" - możemy przeczytać na facebookowej stronie artystki.

Czytaj także: Metronomy to kolejny zespół, który wystąpi na Orange Warsaw Festiwal, Grupa zagra 14 czerwca


Orange Warsaw Festival odbędzie się w tym roku między 12 a 14 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!