11 listopada o godz. 9.00 na Białym Krzyżu ruszył pierwszy wyciąg narciarski. Odpowiednie warunki pogodowe sprzyjają miłośnikom białego szaleństwa.

Od kilku dni, przy temperaturze 6 stopni Celsjusza poniżej zera, pracowały trzy armatki, które intensywnie naśnieżały stok. W dniu wczorajszym został otwarty pierwszy wyciąg orczykowy „Biały Krzyż”, gdzie długość trasy wynosi ok. 300 m. Miłośnicy białego szaleństwa mogą szusować w godz. 8.00-18.00.

Parafia Ewangelicka w Szczyrku Salmopolu przygotowuje specjalne ekumeniczne nabożeństwo dla narciarzy.

Serdecznie zapraszamy narciarzy na ekumeniczną modlitwę - w roku Jubileuszu 500 lat Reformacji - do Kościoła Ewangelickiego do Szczyrku. Odbędzie się ona 27 listopada o godz 11.00. Chcemy uwielbić Boga i prosić o dobry bezpieczny sezon. Wtedy też rozpocznie się coroczny zimowy projekt Parafii Ewangelickiej "Podziel się nartami" - powiedział ks. Jan Byrt.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!