Ceniony przez użytkowników za prostotę obsługi polski program do odtwarzania filmów, BESTplayer, po sześciu latach doczekał się nowej wersji. Ukaże się we wrześniu.

BESTplayer 2.0, bo taką nazwę będzie nosił program, zaskarbił sobie uznanie użytkowników ze względu na prostotę obsługi i niewielką objętość. Był darmowy i charakteryzował się brakiem instalatora. Oznaczało to, że od razu po ściągnięciu pliku na dysk komputera, program był gotowy do użytku.

W nowej wersji, BESTplayer odziedziczył po poprzedniku wszystkie najważniejsze funkcje. Wprowadzono też zupełnie nowe rozwiązania. Producenci programu na swojej stronie internetowej informują, że BESTplayer 2.0 będzie potrafił sam ściągnąć z sieci napisy i dodatkowo dopasować je do odpowiedniej wersji pliku z filmem. Pobierze też informacje o produkcji z bazy serwisu filmowego IMDb.com, a bezpośrednio z poziomu programu, będzie można skomentować oglądany tytuł. W razie potrzeby, program ściągnie także niezbędne kodeki.

Pełna wersja odtwarzacza ukaże się w połowie września. Obecnie trwa nabór chętnych osób do testowania nowego BESTplayera.

Strona producenta: www.bestplayer.com.pl

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!