Wzruszenie, zachwyt, radość! Pierwszy koncert Beyonce w Polsce.

25 maja 2013 roku po raz pierwszy na Stadionie Narodowym w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival 2013 wystąpiła Beyonce. Z całą pewnością był to jeden z najgłośniejszych i najbardziej oczekiwanych występów roku. Na koncert przybyło ponad 50 tys. osób, wśród których pojawiły się także znane osoby ze świata show-biznesu: m.in. Edyta Herbuś, Patricia Kazadi,czy Marta Żmuda-Trzebiatowska. Beyonce podczas koncertu udowodniła, że jest nie tylko znakomitą wokalistką i tancerką, ale przede wszystkim kobietą. Gwiazda zachwyciła widzów niesamowitą choreografią, cudnymi strojami i zjawiskowym głosem.

CO TAM SŁYCHAĆ U MRS. CARTER?The Mrs. Carter Show World Tour to trasa koncertowa promująca najnowszą płytę wokalistki o tym samym tytule. Płyta różni się od poprzednich pod wieloma względami. Już sam krążek Grown Woman sugeruje nam, że będzie to prawdziwa eksplozja rytmów. Singiel ten został także wykorzystany w reklamie Pepsi, gdzie możemy zobaczyć jak Beyonce zmieniła się w ciągu ostatnich lat spędzonych na scenie. Dodatkowo wokalistka zaskoczyła wszystkich udziałem w reklamie H&M, gdzie prezentuje ubrania oraz stroje kąpielowe, a to wszystko zostało podkreślone pięknym wokalem artystki.

WYGLĄD CZY ŚPIEW?


Każde show z udziałem Beyonce jest zaskakujące i pełne wrażeń. Sama wokalistka mówi o tym, że nie chce, aby jej występy były takie same, co w Warszawie udowodniła nam po raz kolejny. Fani mogli podziwiać piosenkarkę w różnych strojach i przebraniach. W pierwszej odsłonie, podczas Run the World zobaczyliśmy Bee w białej, króciutkiej sukience. W chwilę później zachwycała nas długą, zwiewną suknią wykonując Freakum dress. Strój zmieniała jeszcze kilkakrotnie, prezentując się jako afrykańska księżniczka, drapieżna kocica, czy kobieta detektyw.

POLSCY FANI NAJLEPSI


Już od wielu miesięcy zastanawiano się jakie piosenki Bee zaśpiewa w Polsce. Pogłoski pojawiające się w Internecie wzbudzały w fanach ogromne emocje. Podczas warszawskiego koncertu Beyonce wykonała: Run the World, Party, End of a Time, Single Ladies, Freakum dress, If I were a Boy, I care, Love on top, Diva, Crazy in love, Get me bodied, Irreplaceable, I miss you, Why don't you love me, 1+1, Grown Woman i Flaws and All. Szczególnie emocjonalne okazało się wykonanie piosenki Whitney Houston – I will always love you, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Ostatnim utworem, który zabrzmiał na arenie Stadionu Narodowego w Warszawie był wielki hit Halo. Podczas wykonywania tego utworu emocje sięgały zenitu. Niektórzy śpiewali wraz z Beyonce, inni kołysali się w takt muzyki, a jeszcze inni płakali. Sama wokalistka wzruszyła się akcją polskich fanów, którzy przygotowali niespodziankę dla gwiazdy. Podczas piosenki zalali cały Stadion niebieskimi balonami. Piosenkarka z uśmiechem podeszła do barierek, dziękując za oklaski i ciepłe przyjęcie.

GROWN WOMAN?


Chciaż był to pierwszy kocert Beyonce w Polsce, to mamy szczerą nadzieję, że nie ostatni. Emocje, jakie towarzyszyły występom arystki może i nieco ostygły, jednak w sercach fanów są nadal żywe. Bardzo niewiele wokalistek może pochwalić się tak niesamowitym wokalem jak Beyonce, a przy tym nie tracić na skromności. Podczas koncertu Bee usiadomiła wszystkim, że jest niesamowitą kobietą, która przeżywa każdy swój występ, która chce, aby był on perfekcyjny. I takie też są jej występy: emocjonujące i dojrzałe. W końcu Beyonce jest już Grown Woman.

K.R

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!