Łukowscy policjanci spotykają się z dziećmi w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. W spotkaniach uczestniczą też przedstawiciele firmy PSB, policyjna maskotka komisarz Miś, a także Mrówka i Delfin.

Łukowscy policjanci wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczęli cykl spotkań z najmłodszymi uczniami. Omawiają podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na drodze.

- Dzieci dowiadują się jak ważne dla bezpieczeństwa każdego pieszego i rowerzysty jest zapewnienie sobie odpowiedniej widoczności o zmroku dzięki używaniu elementów odblaskowych – mówi rzecznik łukowskiej Policji asp. sztab. Marcin Józwik. - Funkcjonariusze przypominają też dzieciom podstawowe zasady korzystania z numerów alarmowych.

Komisarz Miś, Mrówka oraz Delfin, które są największą atrakcją spotkań, rozdają uczestnikom elementy odblaskowe, kolorowanki, owoce i słodycze.

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!