Jedna z przypowieści gruzińskich mówi, że każdy sam odpowiada za to, jakie będzie jego szczęście. 39-letnia Gruzinka, mieszkająca w Białej Podlaskiej, opatrznie zrozumiała to przesłanie? Dlatego kradła?

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy ustalili, że 39-letnia obywatelka Gruzji, zamieszkała w Białej Podlaskiej, w okresie od stycznia do marca 2016 r. dokonywała kradzieży sklepowych w marketach i drogeriach.

Kobieta usłyszała zarzuty kradzieży firmowego obuwia sportowego, odzieży dziecięcej, kosmetyków oraz artykułów spożywczych.

- W trakcie przeszukania jej mieszkania, policjanci znaleźli większość skradzionych przedmiotów oraz urządzenie służące do usuwania zabezpieczeń sklepowych - poinformował rzecznik KMP w Białej Podlaskiej kom. Jarosław Janicki. - Kryminalni ustalają, czy kobieta ma koncie inne, niezgłoszone dotąd, kradzieże.

Gruzinka wyraziła już chęć dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!