(© http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polska-Rosja_2009_obrona.JPG&filetimestamp=20091101155956)

Karol Bielecki, który w towarzyskim meczu z Chorwatami stracił oko nie poddaje się. Zamierza wrócić do gry i kontynuować karierę.

Bielecki stracił wzrok w lewym oku. Nie pomogły wysiłki polskich i niemieckich lekarzy. Zawodnik był przekonany, że już nigdy nie powróci do sportu. Potem zaczęły pojawiać się bardziej optymistyczne wiadomości. Bielecki w lipcu chce wrócić do gry. Jak twierdzi w rozmowie z "Przeglądem sportowym" jest po konsultacjach z kilkoma znanymi specjalistami od okulistyki. Tylko jeden z nich stwierdził, że nie powinien uprawiać sportu. Inni nie widzą przeszkody, aby po rehabilitacji zawodnik powrócił do "szczypiorniaka".

Jak przyznaje sam Bielecki, jest jeszcze młody i zakończenie kariery byłoby dla niego wielkim ciosem.

"Odniosłem wrażenie, że zdążył już oswoić się z tą tragedią. Karol stara się jednak o tym nie myśleć, tylko skupia się na powrocie do gry w piłkę ręczną na światowym poziomie. Podziwiam go. Dla mnie jest wielkim sportowcem" - mówi Artur Siódmiak, kolega Karola z reprezentacji.

Źródło: sfora.pl


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!