Za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną odpowie 54-latek z gminy Łuków. Mężczyzna groził kobiecie bronią. Mundurowi zabezpieczyli broń i amunicję, a damskiego boksera zatrzymali w policyjnym areszcie.

Zdenerwowana kobieta zgłosiła awanturę domową wywołaną przez jej małżonka.

Funkcjonariusze usłyszeli, że mąż od dłuższego czasu znęca się nad nią. Wielokrotnie była przez niego zastraszana, bita.

Mundurowi dowiedzieli się także, że małżonek groził kobiecie bronią.

Mężczyzna wszystkiemu zaprzeczył. Przekonywał policjantów, że żona wymyśliła wszystkie oskarżenia, łącznie z posiadaniem przez niego broni.

Funkcjonariusze nie uwierzyli w zapewnienia 54-latka i przeszukując dom znaleźli pistolet gazowy, rewolwer oraz amunicję.

- Mężczyzna już usłyszał zarzuty - dowiedzieliśmy się od rzecznika KPP Łuków asp.szt. Marcina Józwika. - Badania kryminalistyczne odpowiedzą na pytanie czy broń była użyta do popełnienia przestępstwa.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!