Mówi się o niej, że jest jedną z najseksowniejszych polskich sportsmenek. Mieszkająca od wielu lat w Warszawie Ewa Brodnicka to aktualna bokserska mistrzyni Europy, która bardzo lubi prowokować odważnymi strojami podczas ceremonii ważenia i publicznych wystąpień. Emocje wzbudzają także zdjęcia publikowane przez nią na jej profilu na Instagramie, gdzie czasami pojawia się kompletnie naga. Internauci zastanawiają się czy pięściarka nie przesadza z eksponowaniem swojego ciała?


Hallo

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Piter (gość)

Śliczna!
Naprawdę...mimo sporego zarysu mięśni pozostaje jeszcze mnóstwo seksapilu, :)

Zainteresowany (gość)

Osoba ta za 20 lat bedzie zalowac ze cwiczyla w latach mlodosci, cialo za 20 lat bedzie wygladac tak jak u osoby 90 letniej.
Zwisajaca skora, zmarszczki oraz bardzo stare zarysy twarzy potwierdza to tej osobie za 20 lat.
Zmieniajac nature ktora obdarzyla ta osobe to tak jakby polaczenie kobyly z oslem, wiecej na ten temat nie potrzeba dodawac, wnioski wyciagnac mosi kazda z osob samodzielnie.

bezel (gość)

Bardzo piękna kobieta.Ci co myślą inaczej to zakompleksione marudery z małymi peniskami którzy zdają sobie sprawę z tego że żadna atrakcyjna na nich nawet nie splunie.
Pani Ewa mimo tego że jest bardzo atrakcyjna to w dodatku spełniona sportowo oraz w życiu.
Ma świetnie wyrzeźbione ciało które nie jeden rozczochrany ramol z wałkami na głowie zazdrości.
BRAWO P. EWO!! TAK TRZYMAĆ!

a co to jest (gość)

Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla.
...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.