Zachwyceni obfitym śniegiem mieszkańcy Bostonu wymyślili nowe wyzwanie - Boston Blizzard Challenge. Aby wziąć w nim udział należy nagrać skok z okna czy dachu samochodu w śnieżną zaspę. Potem oczywiście trzeba się pochwalić wyczynem w mediach społecznościowych.

"Proszę te osoby: skończcie natychmiast z tym nonsensem. Dorośli ludzie, którzy wyskakują z okien(...)Po pierwsze, to głupota! Poza tym, można się przy tym zabić!" - apeluje burmistrz Bostonu Martin J. Walsh.

Boston Blizzard Challenge polega na tym, że osoba ubrana wyłącznie w bieliznę, skacze z okna własnego domu, z balustraty, czy dachu samochodu w śnieżną zaspę, a nagranie udostępnia w serwisach społecznościowych.

Zobacz także: Smart Barbie? To możliwe! Firma Mattel stworzyła Hello Barbie, która odpowie na Twoje pytaniaŹródło:CNN Newsource/x-news

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!