Jak podaje gazeta.pl, bratanek Andrzeja Leppera, lidera Samoobrony chce startować w wyborach do Senatu. Będzie kandydatem partii swojego wujka.

Bogusław Andrzej Lepper ma startować z list Samoobrony w okręgu szczecińskim. Rzecznik prasowy Samoobrony potwierdza tę informację. - Tak, rozważamy tę kandydaturę. - mówi Mateusz Piskorski.

Ewentualnie zamiast Bogusława może startować jego ojciec, a starszy brat lidera Samoobrony - Antoni Lepper. Jeden z działaczy Samoobrony mówi, że woleliby wystawić Bogusława ze względu na jego drugie imię, które może przyciągnąć wyborców.

Bogusław Lepper ma 35 lat. W Samoobronie jest już od pewnego czasu, ale dotąd nie startował do parlamentu. Pracuje w firmie handlującej odzieżą i butami. Niedawno rozpoczął naukę w liceum w Gryficach. Jego kampanię będzie finansować Samoobrona.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!