W sieci pojawił się nowy serwis dla miłośników karaoke.

JakElvis.pl – bo o nim mowa – wydaję się być najlepszym portalem dla miłośników śpiewania. Serwis oferuje mnóstwo nagrań karaoke, podzielonych na gatunki muzyczne. Każdy użytkownik może spróbować swoich sił przed monitorem komputera, albo uwiecznić swoje nagrania w pliku muzycznym (do tego celu potrzebny jest mikrofon i kamerka internetowa).

„JakElvis.pl” oferuje również przeglądanie wykonań znanych utworów przez użytkowników. Można podziwiać ich za odwagę, przedstawienia swojego „talentu” w wielkim świecie Internetu. Większość wykonań można traktować z przymrużeniem oka, ale znaleźć można również przyszłe gwiazdy polskiej muzyki. Wykonania amatorów można oceniać oraz komentować.

Póki co, portal popełnia ten sam błąd co Nasza-Klasa czyli z powodu wielkiego zainteresowania serwisem, strona nie jest dostępna. Ale z pewnością warto czekać na ponowne uruchomienie tego nietypowego portalu.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!