Dolny Śląsk Bu odwiedzi już w sobotę, 21 grudnia Dolny Śląsk Bu odwiedzi już w sobotę, 21 grudnia

Dolny Śląsk Bu odwiedzi już w sobotę, 21 grudnia

Sprzątanie, gotowanie, zakupy, stres – grudzień. W przedświątecznej gorączce warto naładować się pozytywną energią. A tej z pewnością nie brakuje na koncertach Bu. Jeszcze w tym miesiącu artysta odwiedzi trzy miasta. Sprawdź szczegóły!

Za nami półmetek trasy promującej BYKA, najnowszy album Bu. Pojawił się na niej m.in. Śląski Rap Festival, koncert w Gliwicach (Bu gościnnie na premierze „Pięknej Pogody” Skorupa) czy – w minioną niedzielę – mikołowski Fraktal. Teraz najwyższy czas na rodzinne miasto rapera, Tychy. W najbliższy weekend Bu zawita również do Częstochowy, a za tydzień na Dolny Śląsk, do Namysłowa. Zapowiadają się bardzo żywiołowe koncerty, tym bardziej że artysta na scenę zaprosił wyjątkowych gości. – W Tychach pojawią się ze mną: DJ Mellow, DJ Meka, Mikee, Garderoba Kru oraz Rakkaman. Do Częstochowy przyjedzie DJ Meka i Hamster. Zagrają tam również dwa lokalne składy: NML (NieMaLekko) i UkładScalony oraz łodzianin Kurzy. Na Dolny Śląsk zabieram Garderobę i reprezentanta MaxFlo, DJ-a Hopbeata. Mam nadzieję, że Wy też zgarniecie „swoich ludzi” i wspólnie naładujemy się pozytywną energią – zachęca Bu. Jego koncertowy rozkład jazdy przedstawia się następująco:

13.12. (piątek) – Tychy, Skup Kultury;
14.12. (sobota) – Częstochowa, Teatr From Poland;
21.12. (sobota) – Namysłów, Amsterdam Cafe.Znamy też pierwsze terminy występów Bu w 2014 roku. – Już dziś mogę zaprosić wszystkich do Stalowej Woli, gdzie 10 stycznia zagram w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Potwierdzonym terminem jest też 18 stycznia: wystąpię wtedy w Pszczynie w klubie Bednarska 3 z miejscowym duetem Dwie Twarze promującym swój nowy album pt. ZMIEŃ TO. Na koniec miesiąca planuję również koncert w 2doors w Sosnowcu – dodaje artysta. Szczegóły koncertów znaleźć można na Facebookowym FanPage'u Bu i na oficjalnej stronie jego wydawcy, www.MaxFlo.pl. A jeśli nie masz jeszcze BYKA w formie fizycznej, w MaxFloSklepie czeka na Ciebie świąteczna promocja: T-shirt „Śląski Rap To Pewniak” z płytą Bu gratis (kliknij, aby sprawdzić szczegóły).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!