Logo WSG Logo WSG

Logo WSG. (© Materiały prasowe WSG)

W związku z zaplanowanymi na 8 maja obchodami święta X rocznicy powstania Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy i przemarszem kolumny studentów przewidywane są problemy w ruchu kołowym w okolicach uczelni.

Przemarsz kolumny studentów będzie odbywał się na trasie ul. Farna – Fara Bydgoska, ul. Mostowa w kierunku ul. Marszałka Focha, ul. Królowej Jadwigi do wysokości ul. Naruszewicza - wejście na teren Kampusu Uczelni. Od godziny 11.00 do godziny 12.00.

Zabezpieczeniem przemarszu kolumny studentów zajmie się Komenda Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Wydziału Ruchu Drogowego, aspirant Jerzy Fik.

O utrudnieniach w ruchu zostali powiadomieni: Miejska Komenda Policji w Bydgoszczy, Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, Wojewódzka Stację Pogotowia Ratunkowego.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!