(© Instagram)

Lady Gaga spotkała się w studiu z Paulem McCartneyem. Były Beatles nie po raz pierwszy współpracuje z młodszymi wykonawcami. Niedawno wziął udział w nagraniu Kanye Westem.

Lady Gaga zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Paulem McCartneyem zrobione w studiu. Wokalistka wspomniała w opisie fotografii sytuację, gdy były członek The Beatles zadzwonił do niej w sprawie współpracy. Co zrobiła Lady Gaga? Odłożyła słuchawkę myśląc, że ktoś z niej żartuje. Nie wiadomo, jaki charakter ma współpraca Paula McCartneya i Lady Gagi.

McCartney najwyraźniej polubił współpracę z młodszymi artystami. Niedawno trafił do sieci utwór "Only One", w którym wystąpił u boku Kanye Westa. 8 grudnia, podczas wręczenia nagród Grammy do tego niecodziennego duetu dołączy z kolei Rihanna, by wspólnie z McCartneyem i Westem wykonać piosenkę "Four Five Seconds".

Współpraca byłego Beatlesa z przedstawicielami młodszego pokolenia artystów rodzi też zabawne sytuacje. Po wydaniu wspomnianego wyżej utworu "Only One" fani Kanye Westa zaczęli zastanawiać się nad tym, kim jest McCartney. "Kim do cholery jest Paul McCartney? Dlatego kocham Kanye Westa, bo jego światło świeci nad nieznanymi artystami" - pytał jeden z użytkowników Twittera. Inny z kolei wyraził opinię, że dzięki występowi z raperem kariera jego starszego kolegi znacznie przyspieszy.

Czytaj także: Grammy 2015: Kanye West, Rihanna i Paul McCartney rozgrzeją publiczność. Wykonają swój nowy, wspólny utwór (wideo)


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!