Minął już ponad miesiąc od wprowadzenia nowego regulaminu dla nowo rejestrujących się w serwisie Wiadomości24.pl i tydzień od momentu gdy powinni się określić wobec niego "starzy" użytkownicy. Pora zacząć stosować się do jego zapisów.

Zaproponowane przez grupę Autorów zmiany w regulaminie (m.in. pozwalające publikować bez zdjęcia w profilu - tylko w dziale M3G, czy pod pseudonimem), po rozpatrzeniu przez kancelarię prawną i zamianie na konkretne zapisy zostały wprowadzone w życie. Zaczynamy dostosowywać profile do zapisów.

Oczywiście może być tak, że ktoś zmieni zdanie i jednak umieści rozpoznawalny wizerunek. Dlatego postanowiliśmy rejestrować "gdzieś" otrzymane niegdyś przez Was przywileje. Słowo się rzekło - autorzy, którym przyznano pióra (tylko tych tak "ściga" redakcja) są w dwójnasób obserwowani, przez redakcję i innych użytkowników serwisu.

Dziś społeczność to ponad 15 tysięcy 700 zarejestrowanych w serwisie i:
266 Autorów posiadających 1 pióro
139 Autorów posiadających 2 pióra
100 Autorów posiadających 3 pióra
34 Autorów posiadających 4 pióra. :))

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!